Akustik Pan Ses Yalıtım Ve İzolasyon Ürünleri

AnasayfaAkustik Pan Ses Yalıtım Ve İzolasyon Ürünleri

Akustik pan yüzeyleri flok kaplama yapılan akustik sünger çeşitleridir. Bu süngerleri akustik ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında kullanarak dekoratif ortam oluşturabilirsiniz.

Akustik pan ham malzemesi, poliüretan ve melamin köpüktür. İstenilen malzeme üzerine flok kartelamızda bulunan renklerden kaplayarak ortamı daha renkli hale getirecek malzemeler üretmekteyiz.

Akustik pan yüzey formları malzemeye göre de değişebilir. Piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger, düz sünger, zigzag sünger, bass küpü, vicoustic flexi sünger, düz ve kesik basstrap, piramit panel, kesik piramit sünger gibi hazır süngerlere ve daire, altıgen, üçgen gibi geometrik modellerle birlikte özel olarak farklı tasarımlarda dekoratif sünger elde ediyoruz.

Akustik mimari tasarım uygulamalarında sıklıkla kullanılan akustik pan tavan ve duvarda isteğe göre konumlandırılarak kendinize özel ortam kurmanızı sağlar. Akustik ses yalıtımı yapılan ortamlarda mesela; stüdyo odası, reji odası, müzik odası, radyo odası, konferans salonu, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, ses kayıt odası, bateri odası, evde sinema odası, sinema salonu, restaurant cafe bar ses yalıtımı uygulamaları gibi teknik çalışmalarda kullanılabilir.

Akustik pan uygulaması olarak birde aks rapid 800 yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Bunun içinde yapıştırıcıyı rulo fırça yardımı ile uygulamak istediğiniz kısma sünger boyutunda sürüyor ardından malzemeyi hafif baskı yaparak uyguluyorsunuz. Ses yalıtım ve izolasyon üretici ve uygulama firması olarak istediğiniz konuda yardımcı olmaktayız.

Akustik Pan uygulaması için kendinden yapışkanlı modelini kullanarak zamandan tasarruf sağlar daha kolay uygulama gerçekleştirmiş olursunuz. Yapmanız gereken tek şey arkasındaki yapışkan kağıdını kaldırıp istediğiniz bölgeye özellikle amacına ulaştırmak için yankının oluştuğu duvar ve tavan kısımlarına uygulayabilirsiniz.

Akustik pan ile ilgili özel uygulama ve model tasarımları ve akustik pan fiyat bilgisi için firmamızla görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.