Basotect Melamin Süngerler

AnasayfaBasotect Melamin Süngerler

Basotect melamin sünger, ses yalıtımı yapılmak istenen her alan için tercih edilebilen melamin süngerler maksimum ses mukavemeti ile tüm ihtiyacınızı karşılamaktadır. Gürültülü ortamlardan uzak sessiz ve sakin alanlarda hem çalışanların veriminin arttığı hem de daha rahat bir zaman geçirmeye imkan tanıyan ses yalıtımı akustik düzenleme ihtiyaçları için de en ideal çözüm olacak. Ortamdaki sesin boyutuna ve mekanın büyüklüğüne bağlı olarak farklı kalınlık ve yoğunluklarda tercih edebileceğiniz akustik sünger tüm ses yalıtım ve ses problemlerini gidermek için ihtiyacınızı karşılamaya yetecek.

Basotect melamin süngerlerinde bariyerli modelleri mevcut olup güçlü seslerin izole edilmesi gereken mekanlarda kullanılan akustik bir süngerdir. Basotect melamin sünger hafif bir üründür. Çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlanması gerekli olan bütün mekanlarda kullanılabilen antibakteriyel bir süngerdir. Sıcaklığa karşıda dayanıklıdır.

Hastane ve okul gibi hassas mekanlarda basotect melamin sünger çok tercih edilir. Ses yutum özelliğine sahip olan basotect melamin sünger akustik düzenleme ve ses yalıtımında kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Diğer süngerler gibi melamin süngerde solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Ses problemlerini çözer ve seslerin kalitesini artırır.

Piramit tipi, yumurta viyol tipi, labirent tipi, spesyal piramit tipi ve düz olarak gri ve beyaz renk çeşitleri mevcuttur. Stoklarımızda yeterli sayıda basotect melamin köpük sünger bulunmaktadır istediğiniz kadar arayıp sipariş verebilirsiniz. Şubemize gelerek ürünlerimizi görebilir ve satın alabilirsiniz. Basotect süngerlerin fiyatları ürünün kalınlığına göre değişim göstermektedir.