Telekonferans Odası Ses Yalıtımı

AnasayfaTelekonferans Odası Ses Yalıtımı

Telekonferans odalarında herkesin birbirini duymadan konuştuğu, dinleyenler açısından gürültü kirliliği yaratan ama uluslararası projelerin olmazsa olmaz parçasıdır. Telekonferans odasında ses yalıtımı rahatsız edici ses olarak tanımladığımız yüksek sesin, gürültünün en aza indirgenmesi hatta yok edilmesi amacıyla yapılmaktadır.

Telekonferans odalarında yapılacak konuşmaların, görüşmelerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde devam etmesi için ses yalıtımı yapılması önemlidir. Telekonferans odalarındaki ses karmaşıklığını engellemek amacıyla ses yalıtımı yapmaktayız. Telekonferans odalarına ses yalıtımı yapıldığı takdirde ortamdaki yankı, eko gibi problemler ortadan kalkmış olur.

Ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafından öncelikle odada bir keşif yapılması gerekmektedir. Ortamdaki ses probleminin ne boyutta olduğu, nereden geldiği ve sesin nasıl eşit dağılacağı belirlenir. Daha sonra bu ortamın akustiğini sağlayacak ses yalıtım malzemeleri seçilir. Böylelikle daha profesyonel bir ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Telekonferans odalarında ses yalıtımı için akustik ses yalıtım panelleri, yüzer tavan, baffle, akustik halı, dekoratif yanmaz sünger, tekno touch süngerleri tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.