Vocal Odası Ses Yalıtımı

AnasayfaVocal Odası Ses Yalıtımı

Vocal Odaları evde, ofiste ses kayıt almak için sık tercih edilen bir ortamdır. Akustik olarak işlem görmemiş bir odada kayıt yapmanın yarattığı en büyük sorun istenmeyen ses yankıları ve çeşitli frekansların yoğunlaşmasıdır. Her odanın bir akustik karakteri vardır.

Profesyonel anlamda müzik yapanlar için vocal odaları olmazsa olmazlar içindedir. Dışarıdaki sesten etkilenmemek veya sesin dışarıya gitmesini ses yalıtımı yaparak engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda akustik düzeni olmayan bir odada istenmeyen ses yankılarını veya çeşitli frekansları ses yalıtım malzemeleriyle çözebilirsiniz.

Genellikle ses kesici akustik süngerler tercih edilmektedir. Kumaş paneller, akustik halılar, tekno touch süngerleride tercih edebilirsiniz. Vocal kabinlerimizde çok rağbet görmektedir. Mikrofondan çıkan seslerin çevreye yayılmaması için mikrofon çevresine ayaklı bir destek şeklinde süngerle kaplatabilirsiniz.

Kaliteli müzik için vocal odaları şarttır. Vocal odalarında istediğiniz şekilde sorunsuz sağlıklı bir kayıt alabilirsiniz. Dekoratif olan ses yalıtım malzememiz hem odanıza şıklık katar hemde ortamın akustiğini sağlar. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.