Basotect Sünger Yüzer Tavan

AnasayfaBasotect Sünger Yüzer Tavan

Basotect süngerler antibakteriyeldir. Beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Basotect süngeler akustik düzenin sağlanabilmesi için tavanlarda kullanılabilir. Yankılanma, eko gibi seslerin çözümlenmesini sağlar. Ana maddesi melamindir. Basotect süngerler üretilirken kimsayal madde kullanılmaz. Yanmazlık özelliği vardır. Bakteri üretmez.

Şık ve sade yapısıyla basotect süngerler yüzer tavan şeklinde kullanılabilir. Yüzer tavanlar ortamın akustiğini ve dekorasyonunu sağlar. Yüzer tavanların ses emme özellikleri vardır. Mekanınızda sade ve şık bir görüntü elde etmek isterseniz basotect yüzer tavanları tercih edebilirsiniz.

Yanmazlık standartlarına göre üretilir. Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür. Yüzer tavan basotect melamin sünger, tavana asılarak uygulanmaktadır. Özel askı aparatıyla beraber tavana asılır. Farklı boyutlarda ve yoğunluklarda elde edilebilir. Uygulandığı mekana şık bir görünüm kazandırır. Ateşle temas ederse yanmaz, erimez ve damlacık oluşturmaz. Antibakteriyel özellikte akustik bir paneldir.