Kumaş Kaplı Paneller

AnasayfaKumaş Kaplı Paneller

Kumaş kaplı paneller, 95 kğ camyünü üzeri yanmaz akustik kumaş ile kaplanmasıyla elde edilmiş ses yutucu ve gürültü kesici ses yalıtım hacim akustiği ürünleridir.

Kumaş sarılı akustik paneller, birçok farklı oda tipi için ses emme ve gürültü kontrolü için mükemmel bir çözümdür. Paneller A sınıfı yangın sınıfına sahiptir ve ihtiyaçlarınıza göre farklı tipler vardır. Kütle vinil ses bariyeri septumlu ses, bariyer ve emici panelleri emen paneller, yüksek etkili paneller ve yapışkan paneller. Hatta yüz üzerinde özel resimlere sahip olabilirler. Birçok farklı oda tipinde kullanılıyorlar; restoranlar, stüdyolar, ses kaydı, yayın, konferans salonları, konferans salonları, kiliseler ve çok daha fazlası.

Mekan akustiğinin ve ses yansımalarının en kritik olduğu ses kaydı alınan ortamlarda yüksek ses yutumu katsayısına sahip kumaş kaplı SOLO akustik panel kalınlık gözetmeksızın kullanılabilir. Bir başka kullanım alanı olan ofis bölümlerinde özellikle büyük ölçekli ve çalışan sayısının yüksek olduğu açık ofislerdir. Aynı anda birden fazla çalışanın konuşması açık ortamda uğultuya neden olmaktadır. Bu durumu önlemek amacıyla duvar ve tavan yüzeylerinde akustik paneller tercih edilebilir. Yine ofis bölümlerinde toplantı odalarında çıplak duvarlar çınlamaya neden olur bu gibi durumları engellemek adına akustik panel yaygın olarak kullanılmaktadır.